Wydawnictwo 

Poszukujesz partnera biznesowego, który pomoże Ci wydać eBooka? Dobrze, że tu jesteś! Mamy dla Ciebie poniższe rozwiązania!

Pełne wydanie ebooka

Oferujemy możliwość wydania od A do Z pełnego wydania eBooka. Po Twojej stronie leży napisanie treści, my ją weryfikujemy pod kątem przydatności i planów wydawniczych, jeżeli publikacja spełnia nasze kryteria podpisywana jest indywidualna umowa z autorem obejmująca zakres współpracy.

Wsparcie prawne wydania

Być może samodzielnie chcesz zająć się wydaniem eBooka, ale nurtują cię pytania jak zrobić to zgodnie z prawem, jakie kroki powinno się zrealizować w tym zakresie. Świadczymy wsparcie prawne wraz z niezbędnymi szkoleniami dla autorów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Chętnie pomożemy w tym zakresie.

Wsparcie całego projektu

Pragniesz wydać swojego eBooka, ale zastanawiasz się jak to "ugryźć" od samego początku, jak to zrobić zgodnie z prawem, jak zabrać się za poszczególne elementy ? - chętnie pomożemy w tym zakresie. Po naszej stronie to nie tylko aspekty prawne, ale również wsparcie korektora, w razie potrzeby redaktora, grafika itp.