IT I NOWE TECHNOLOGIE

Wspólnie staramy się tworzyć rozwiązania szyte na miarę!

CEL

Cel ma dla nas ogromne znaczenie. Uczestnicząc w projektach IT ma on kluczową rolę, bo cel to produkt biznesowy a nie tylko jego weryfikacja. Razem z Klientami staramy się osiągać cele, które dla niego są ogromnie istotne. 

ROZWIĄZANIA

Każdy projekt jest inny i każdy projekt wymaga indywidualnego dostosowania się do Klienta. Staramy się tak dopasować, aby rozwiązania były szyte na miarę potrzeb zachowując również przy tym obiektywność oraz zgodność prawną.

ZESPÓŁ

Mimo iż LLEGAL jest działalnością gospodarczą i nie liczy sztabu pracowników, staramy się, aby elastycznie dopasować się do zespołu Klienta, współpracować z nim i wymieniać się wiedzą potrzebną do realizacji celu jakim jest projekt!

Zakres obsługi

Nowe technologie to coś więcej niż tylko rozwiązania informatyczne. To otaczająca nas rzeczywistość nie tylko skupiająca się na programowaniu, ale również na rozwiązaniach biznesowych.

Zrozumienie funkcjonowania technologii „od podszewki” pozwala na horyzontalne i wertykalne znalezienie odpowiednich rozwiązań – również prawnych do ich tworzenia. Uczestnicząc w wielu projektach w zakresie rozwoju oprogramowania (również korporacyjnych) nie tylko rozumiem technologię, jej sposób wytwarzania, ale również otoczenie biznesowe, pracę w metodykach zwinnych i czas, który ma kluczowe znaczenie do realizacji projektów.

Technologie, to również zakres dystrubucji oraz wykorzystywane rozwiązania prawne np. przy wprowadzeniu produktów na rynek.

W ramach LLEGAL oferuję m.in:

  • wsparcie przy wdrożeniu e-commerce i systemów IT
  • wsparcie przy tworzeniu dokumentacji
  • analiza systemowa i biznesowa IT 
  • wsparcie przy wdrożeniu technologii centralizowanej i decentralizowanej 
  • możliwość udziału w innych dedykowanych projektach – również w zakresie metodyk zwinnych
  • Testy oprogramowania (legislacyjne, dymne, jednostkowe, integracyjne, end2end, akceptacyjne, funkcjonalne, eksploracyjne)
W każdym przedsiębiorstwie prawa autorskie i własność intelektualna to coś ogromnie cennego. Warto zabezpieczyć własne interesy w tych obszarach.
  • wsparcie z zakresu prawa autorskiego
  • wsparcie w zakresie redagowania pism i umów