Akademia Prawa Beauty LLEGAL

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.22/00235/2021

O Akademii

     Akademia powstała z potrzeby rozwoju branży beauty w zakresie prawnych aspektów. W 3 miesięcznym cyklu Akademii osoby uczestniczące otrzymają dużą dawkę wiedzy z zakresu: prawa cywilnego, prawa karnego, ochrony danych osobowych, prawa konkurencji i konsumentów, prawa przedsiębiorców, farmaceutycznego czy też medycznego. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej prowadzić swoje biznesy. 
 
Tworzymy autorski zestaw wiedzy 
Tworzymy wysokie standardy oparte nie tylko na kodeksach, ale również orzecznictwie oraz własnych materiałach szkoleniowych!
Akademia Prawa Beauty to idealny sposób na poszerzenie wiedzy oraz poznanie rozwiązań na najbardziej nurtujące pytania i wątpliwości.
O Pomysłodawczyni 

Charlotta Lendzion

   Pomysłodawczynią Akademii jest Charlotta Lendzion, która od kilku lat prowadzi bloga kosmetykaprawo.pl skierowanego do branży beauty o prawnych aspektach prowadzenia tego biznesu. Pomysłodawczyni jest również autorką książki o odpowiedzialności odszkodowawczej i licznych artykułów prawniczych w branżowej prasie.
    Inicjatorka webinarów i darmowych szkoleń z zakresu prawa w branży beauty. Jej kanał na Instagramie zrzesza ponad 5000 osób zainteresowanych branżą.